Hakkımızda

Ankara İstikbal Bayisi Cantürk Ticaret

     Ankara İstikbal Bayisi Cantürk Ticaret, 1970 yılında çıktığı ticaret yolculuğunu; ticaret ahlakı, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve doğruluk vizyonları ışığı altında günümüze dek sürdürmüştür. Ticaretine başladığı günden bu yana; yolculuğunda bir çok vizyonu güçlü, Dünya markalarını yanına alarak yürümüştür. 

     Arçelik, Bellona ve İstikbal gibi Dünya’ca bilinen markalar ile yol arkadaşlığı yaparak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cantürk Ticaret, Ankara’da üç mağaza ile hizmetine devam etmektedir. Pursaklar Yunus Emre Caddesi’nde ” İstikbal – Arçelik,” Gülyazı Caddesi’nde “Bellona – Arçelik,” Hasköy Protokol Yolu üzerinde “Arçelik” olmak üzere toplamda üç konsept mağazaya sahiptir. Dünyaca tanınırlığı bilinen markaların bayiliğini yaparak; dededen toruna üç kuşaktır, dürüst ticaret düstürü ile yol alan Cantürk Ticaret, kaliteyi esas alarak; bölgesinde tüketicisinin vazgeçilmezi olmuştur. 

     En güncel trend ürünler ile alanında deneyimli kadrosu ve zamanında lojistik destek veren, ürününün arkasında duran Cantürk; İstikbal Mobilya mağazasından Ankara ve İç Anadolu’ya, Arçelik mağazasından ise beyaz eşya ayağında tüm Türkiye’ye hizmet vermekten onur duymaktadır.

     “İşimizi aşkla yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.” diyen Cantürk Ailesi, şubeleşme konusunda istikrarla yol almaktadır… 

“Sitemizde bulunan tüm görsel ve ürün bilgileri istikbal.com.tr sitesinden alıntı yapılarak eklenmiştir.”


Ankara İstikbal Mobilya Mağazamız

Cantürk Ticaret olarak Ankara İstikbal mağazamız ile hizmetinizdeyiz. Ankara Pursaklar’da bulunan 4.500 Metrekare, 7 katlı mağazamız ile Ankara ve tüm Türkiye’ye ürün satışı ve gönderimi yapmaktayız.

YILLIK TECRÜBE
0 +
PERSONEL
0 +
ŞEHRE TESLİMAT
0
ÜRÜN ÇEŞİDİ
0 +

Ürün Gruplarımız

     Cantürk Ticaret İstikbal mağazamızda İstikbal Markasına ait tüm ürünler yer almaktadır. Oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, yatak ve bazalar, genç odaları, bebek odaları, mutfak masa ve sandalyeleri, ev aksesuarları ve bahçe mobilya modellerinin yer aldığı geniş showroom alanına sahip mağazamız Pursaklar Yunus Emre Caddesi üzerinde yer almaktadır. Ayrıca mağazamızda tüm ev ihtiyaçlarınız, Arçelik ürünleri ve diğer teknolojik ürünler yer almaktadır.

X