Eskişehir Yolu İstikbal

Eskişehir Yolu İstikbal 

Ankara Cantürk İstikbal Firması,1970 yılından günümüze dek ticari ahlakı, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve doğruluk vizyonları ışığında değerlerini koruyarak yol almıştır. 
Bir Dünya markası İstikbal Mobilya ile başlamış olduğu yolculuğunda, alanında donanımlı ekibi ile tüm Ankara ve Eskişehir Yolu Bölgesine hizmet vermekten gurur duyar. 

İnsan sağlığına elverişli, ergonomik, pratik, az yer kaplayan en son trendlerin yanı sıra, İstikbal oturma grupları, İstikbal Yemek Odaları, İstikbal Yatak Odaları, İstikbal Yatakları, İstikbal Bazaları, İstikbal Genç ve Bebek Odaları, İstikbal Mutfak Masa ve Sandalyeleri, İstikbal Bahçe Mobilyaları, İstikbal Ev Tekstili, İstikbal Halıları ve İstikbal Aksesuar Çeşitleri ile 4500 m2 alanda, 7 katlı mağazalarında tüm İstikbal ürünlerini bünyelerinde bulundurmaktadır. En güncelİstikbal Ev Consept ürünleri desen ve renkleri bir arada bulundurarak siz değerli tüketicilerine hızlı ve zamanında lojistik ile hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Satış sonrası desteği, güler yüzlü hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmete devam etmektedir.